Co może powodować mój ból nad brzuchem?

Witam, od pewnego czasu mam bóle w nad brzuszu, od środka po lewa stronę. Ból jest bardzo intensywny, nagły. Przychodzi w nocy bądź nad ranem. Z tyłu jest on na wysokości nerek i potrafi promieniowac aż do łopatek. Gdy boli nie jestem w stanie złapać powietrza. Usg dobre, jedynie woreczek obkurczony bez załogow. Morfologia również oprócz ob i crp to jest podniesione. Mocz również poszedł do powtórnego badania. Od czego. To może boleć? Ten ból jest nie do wytrzymania

Szanowna Pani, pomimo dobrego wyniku USG dobrze by było wykluczyć przyczyny ginekologiczne. Serdecznie pozdrawiam