Co może powodować szumy uszne i ból szyi?

Witam, od dłuższego czasu dokuczają mi szumy uszne, ból szyi, mam też śnieg optyczny ( ostatnio zauważam go częściej choć myśle ze mam go od dziecka). Leczę się na nerwice i zauważyłem że po stosowaniu leku fluanxol na nerwice objawy się nasiliły, byłem u neurologa ale po krótkim badaniu stwierdziła ze jestem strasznie napięty i to moze powodować objawy, czy jest sie czego bać?

Dzień dobry,

opisane objawy mogą wskazywać na problemy z kręgosłupem szyjnym wymagającym dodatkowej diagnostyki obrazowej TK lub RM poprzedzonym dokładnym wywiadem i badaniem fizykalnym przez dobrego ortopedy lub neurologa. Zachęcam do konsultacji również z prowadzącym leczenie nerwicy psychiatrą aby również wypowiedział się na temat Pańskich objawów.

Pozdrawiam