Co może powodować u mnie spóźniającą się miesiączkę?

Witam, mam 19 lat i 18 dni temu powinnam dostać miesiączki, a jej brak. Ciążę wykluczam, ponieważ jestem dziewicą. Poprzednią miesiączkę dostałam 21 marca, a zakończyła się 24. 28 marca oddawałam krew. Nie byłam po tym osłabiona, ani nic, ale czy oddanie krwi może mieć jakiś związek ze spóźniającą się miesiączką?

Szanowna Pani, w tym wieku nieregularne miesiączki zdarzają się bardzo często, myślę że nie ma powodu do niepokoju. Zawsze może Pani udać się do ginekologa