Co może powodować wzrost naczyniaka?

Dzień dobry k. 42l. Mam naczyniaka (usg brzucha) wielkości 3 cm. Mam kontrolować czy nie rośnie co kilka miesięcy, co robię. Chciałabym się zapytać co może spowodować to że on urośnie? Czy obżarstwo może doprowadzić do tego że on urośnie? Czy są jakieś produkty których należy unikać?

witam, nie; po prostu może rosnąć sam z siebie, jednakże warto pamiętać że obżarstwo nigdy nie jest zalecane