Co może znaczyć ból brzucha po pierwszym stosunku?

Zacznę od tego, że mam cykle nieregularne. Raz mam miesiączkę co 2 miesiące, czasem co 1.5 a czasami nie mam przez prawie 3 miesiące.. Ostatnio pierwszy raz współżyłam I od tamtego czasu boli mnie brzuch. Mieliśmy zabezpieczenia, nic nam nie "wyciekło". Z obawy, że może jakimś cudem mogę być w ciąży po 9 dniach zrobiłam test ciążowy. Wynik był negatywny. Nadal bolał mnie brzuch i kolejny test na wszelki wypadek zrobiłam 22 dnia po stosunku, wynik również negatywny. Poszlam do ginekologa, sprawdził mnie i stwierdził, że "wszystko jest w porządku". Dla pewności kolejny test ciążowy (tak jestem panikarą) zrobiłam 25 dnia po współżyciu, wynik negatywny.. Dziś minął miesiąc od mojego "pierwszego razu" a brzuch nadal boli, słychać jak coś tam się "przelewa". Czy to normalne ?

Szanowna Pani, przewlekający się ból może wynikać z napięcia emocjonalnego/stresu. Nie musi mieć też żadnego związku ze współżyciem i być związany,np. z przewodem pokarmowym. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam