Co może znaczyć ból brzucha powyżej pępka i brak miesiączki?

Witam mam prawie 19 lat i jestem chora na gruczolaji przysadki mózgowej miesiączki nie miałam od 232 dni. Od kilku dni boli mnie brzuch powyżej pępka od jakiegoś tygodnia nie wiem co się dzieje jak zjem ból narasta. Opisując ten ból tak jak by ktoś uciskal mi te miejsce tak bardziej po lewej stronie nadbrzusza

Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Bez dodatkowych badań ciężko cokolwiek stwierdzić. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski