Co może znaczyć ból części lewej stopy?

Dzień dobry. Od około 2 miesięcy boli mnie część lewej stopy od strony podeszwowej, dokładnie duży palec i cały bok. Nie uderzylam się, nie miałam żadnej kontuzji, nagle zaczęło boleć. Kilka dni temu ból jeszcze bardzo zaczął się nasilać, a teraz jest to nie do wytrzymania. Boli nawet jak nie chodzę. Noga nie jest spuchnięta. Co to może być?

Opis może sugerować proces zapalny w obrębie stopy, jednak nie sposób tego stwierdzić bez badania lekarskiego. Proponuję udać się w pierwszej kolejności do lekarza POZ. Pozdrawiam.