Co może znaczyć ból, kłucie i dyskomfort w klatce piersiowej po prawej stronie?

Witam, od 4 miesięcy męcze sie z bolem, kluciem i dyskomfortem w klatce piersiowej po prawej stronie troche wyzej niz piers czasem bol promieniuje pod pache prawą i z tylu plecow. Zrobilem gastroskopie wszystko wyszlo dobrze . Nie mam kaszlu oddycha mi sie normalnie osluchowo tez czysto rtg klatki mialem robione 2017 grudniu bylo wszystko ok. Gdzie mam sie z tym udac ?

Lek. Paweł Szadkowski

Może pan udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać badanie EKG. Konieczna jest ocena charakteru bólu. Krótki kłujący ból może być spowodowany nerwobólem.