Co może znaczyć ból kości ogonowej i pośladków po upadku?

Witam spadlam ze schodów i 2tydzien boli mnie kość ogonowa i pośladki ból promieniuje więc nie wiem dokładnie już co mam

Możliwe uszkodzenie i obrzęk tkanek miękkich lub nawet uszkodzenie kości, do postawienia rozpoznania potrzeba badania lekarskiego. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego, ewentualnie u ortopedy. Pozdrawiam.