Co możę znaczyć ból mięśni i drętwienie kończyn?

Witam. Od paru miesiecy mam problemy z rownowaga, przez co trafilam do szpitala. W szpitalu mialam robiony rezonans magnetyczny glowy. Rezonans nic nie wykryl, dostalam skierowanie do laryngologa. U laryngologa stwierdzono, ze mam problem z uchem wewnetrznym(jeden przedsionek nie pracuje). Dostalam leki. Jednak od pewnwgo czasu mam bol miesni i lekkie dretwienie konczyn oraz bol oka(jest to bol szybki i krotki). Czy to od ucha?Boje sie, ze to stwardnienie rozsiane, choc rezonans nic nie wykazal.

W jakim czasie od rozpoczęcia terapii nowymi lekami pojawiły się objawy? Możliwa reakcja niepożądana na lek, proponuję wizytę u specjalisty, który zlecił leczenia. Pozdrawiam.