Co może znaczyć ból po lewej stronie na dole brzucha?

witam od pewnego czasu odczuwam bul po lewej stronie na dole i z boku brzucha wszystko zaczelo sie od upadku z nieduzej wysokosci czy badanie rtg jest do tego aby ocenic czy nastapilo jakies uszkodzenie w jakie brzusznej

Szanowny Panie, badanie RTG pokaże ewentualne złamania w obrębie kości. Teoretyczne uszkodzenia narządów diagnozuje się za pomocą USG jamy brzusznej lub TK