Co może znaczyć ból pod brzuchem i plamienia w środku cyklu?

Mam wrażenie ze od jakiegoś czasu boli mnie pod brzuchem w okolicach krzyża i pod brzuchem, miewam plemienia w okolicach srodka cyklu. CO to może być???? Odstawilam antykoncepcja pół roku temu bylam u ginekologa z wizytą czy jestem zdrowa czy mam nadrzerke gdyz w wieku 20 lat ja mialam. LEKARZ stwierdził ze jestem zdrowa , czysto jest w środku nie mam tez nadrzerki, nic mi nie jest. Czekam na wynik cutologii aktualne.

Szanowna Pani, niestety ale nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie czy jest Pani zdrowa ani czy ma Pani nadżerkę, z poziomu portalu jest to niewykonalne