Co może znaczyć ból prawej części brzucha podczas schylania?

Witam, od jakiegoś czasu podczas schylania pojawia się ból w prawej części brzucha, na wysokości pępka, mam wrażenie, ze również w tym samym momencie doskwiera mi ból krzyża, z tym akurat zmagam się od dłuższego czasu, od kilku lat prowadzę siedzący tryb życia, bardzo dużo pracuje przed komputerem. Proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z ortopedą aby zdiagnozować te dolegliwości.