Co może znaczyć brak okresu po takim długim czasie?

Średnia długość moich cykli to 34-36 dni. Dziś mija 40 dzień i nadal nie mam okresu... Ciąża jest wykluczona, bo nie współżyłam. Zapisałam się do ginekologa, ale wizyte mam dopiero pod koniec stycznia. Troche mnie to przeraża PS. Miesiączuje od 6 lat, patrząc ostatnie kilka miesiący okres był po: 34, 34, 39, 39, 30, 32 dniach Edit: Badania hormonów: Androstendion, tsh, prolaktyna, testosteron, dhea-s sa w normie

Istnieje wiele możliwych przyczyn opóźnienia krwawienia, nie da się postawić rozpoznania bez badania i szczegółowego wywiadu. Proponuję poczekać na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.