Co może znaczyć chwilowy ból pępka?

Witam Wystąpił dziś u mnie niepokojący objaw, o który chce zapytać. Pojawił się u mnie ból w pępku, w czasie gdy siedze nic mnie nie boli, ale gdy wstane ból jest odczuwalny i przechodzi po 10/15 minutach. Co to możę znaczyć?Nie towarzyszy mi ani gorączka ani wymioty ani inne objawy Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to prawdopodobnie nic bardzo niepokojącego, ale w razie utrzymywania się dolegliwości może pan udać się na konsultację do chirurga ogólnego.