Co może znaczyć dokładnie ten wynik badania piersi?

Co oznacza ten wynik? Rozpoznanie B 41279 z piersi prawej godz.7.00-8.00 przybrodawkowo. Obraz histologiczny może odpowiadać brodawczakowi-fragmenty utkania. Brak podścieliska i ścian torbieli lub przewodu uniemożliwia pełną ocenę podstawy zmiany. Obecne układy sitowate. Konieczne docięcie zmiany (chirurgiczne) oraz badania immunohistochemiczne w celu wykluczenia atypowych rozrostów lub raka in situ.

Szanowna Pani, badanie może oznaczać brodawczaka - zmianę łagodną, aczkolwiek należy dociąć zmianę celem głębszej diagnostyki