Co może znaczyć dziwna wydzielina z odbytu?

Witam, po jednodniowym rozwolnieniu ( za dużo zupy ogorkowej-biegunka w piątek, dzis niedziela) wydziela mi sie z odbytu dziwna wydzielisna jakby śluz taki pomarańczowy do tego mam zwiększone gazy i wzdęcia. Biegunki jiz nie mam meczy mnie tyllo ten śluz. Pierwszy raz mam takie objawy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam.