Co może znaczyć dziwne brązowe plamienie i lekki ból brzucha?

Witam. Miesiączkę dostałam 21.03 od wczoraj mam dziwne brązowe plamienie i lekki ból brzucha. Bardzo się martwię a wizyta dopiero za tydzień. Dodam że nie współżyje i nie zażywam antykoncepcji miesiączki mam co 28 dni , nigdy bez norm. Ostatnimi czasy zauważyłam duża ilość śluzu po zażywaniu maści clotrimazolum wszystko przeszło. Proszę o pomoc

Witam, bez badania nie jestem w stanie się wypowiedzieć, proszę mieć na uwadze że w tym wieku nieprawidłowe krwawienia zdarzają się bardzo często i na ogół nie świadczą o żadnej patologii