Co może znaczyć dziwny pieprzyk na nodze?

Witam mam na nodze taki dziwny piepszyk. Zrobił się wokoło czerwony i boli

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza dermatologa w celu dokładnej oceny zmiany. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pani dolegliwości i badanie fizykalne. Dość krótki czas od powstania zmiany mógłby wskazywać na czyraka, ale jeśli dolegliwości dotyczą zmiany występującej od dłuższego czasu, niezbędna jest ocena dermatologiczna.