Co może znaczyć kłucie w prawym dolnym boku w pachwinie?

Witam od dłuższego czasu kuje mnie w prawym dolnym boku (w pachwinie) najbardziej gdy chce się obrócić z prawego boku na lewy lub podnieś się leżąc na plecach do góry 2 tedy jest to mocne kucie które przez chwilę jest i przechodzi czy to jest cis poważnego.

Lek. Paweł Szadkowski

Przyczyn takiego kłucia może być wiele, od nadwyrężenia w czasie uprawiania sportu, przez przepuklinę pachwinową, kamicę nerkową, czy zaburzenia w stawie biodrowym. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i pomoże znaleźć przyczynę.