Co może znaczyć krwawienie międzymiesiączkowe?

Witam mam 24 lata. Od ok 4 miesięcy zdarza mi się krwawienie międzyniesiączkowe najczęściej połączone z bólem jajnika (chyba) boli przy dotyku A w pozycji stojącej wyczuwalne jest twardsze miejsce w tej okolicy. Zauważyłam także częstsze parcie na pechęrz oraz zdarza się że przy wyproznianiu okropnie boli mnie brzuch. Nigdy nie wspolzylam nie zazywalam tabletek hormonalnych. Proszę o pomoc co to może być. wizytę u ginekologa mam dopiero za 1,5 msc. Z góry dziękuję

Niestety, pomimo dokładnego opisu objawów do postawienia rozpoznania potrzeba zbadania przez specjalistę. Proszę poczekać na umówioną wizytę. Pozdrawiam.