Co może znaczyć krwawienie w połowie mojego cyklu?

Witam ostatnio dostałam krwawienie w połowie cyklu.czasem się to zdazalo ale tym razem krwi jest więcej razem ze sluzem nie ma tej krwi na bieliźnie jedynie na papierze.dodam że mam stresująca i ciężka pracę dużo dzwigam .ponadto mam maloplytkowosc czy to może być przyczyną?dodam że staramy się z mężem o dziecko.cykle zwykle trwaja 4dni pierwszy dzien jest bardzo obfity.dziekuje za odpowiedz

Szanowna Pani, przyczyn nieprawidłowych krwawień jest wiele, bardzo często stresujący tryb życia zaburza regularność miesiączki, szczególnie że zdarzało się to u Pani w przeszłości. Jeśli będzie coś Panią niepokoiło to zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam