Co może znaczyć męczący, duszący kaszel, bóle podbrzusza i ucisk w gardle?

Dzień dobry. Jestem w ciąży w 21 tyg. Męczy mnie straszny duszacy i swiszczacy kaszel dodatkowo mam bóle w podbrzuszu, bóle pod mostkiem i uczucie jakbym miała coś na gardle ale nic nie mam. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do lekarza prowadzącego, który pokieruje dalszym postępowaniem. Pani dolegliwości mogą świadczyć o infekcji dróg oddechowych z ich obturacją lub o innej patologii. Konieczne jest badanie internistyczne i ocena ginekologiczna.