Co może znaczyć mój ból w lewym podbrzuszu?

Witam mam 40 lat. od dwóch tygodni odczuwam ciągnący ból w lewym podbrzuszu.Lekarz rodzinny zlecił mi badania na krew utajoną. dwa wyniki wyszły pozytywne. Czekam na trzeci wynik. Mam już termin kolonoskopi. Dodam że nie mam problemów z wypróżnianiem się. odczuwam tylko ten ból. Miałem wykonywane usg i lekarz zauważył jedynie duża ilość gazów w jelitach wszystko inne było w porządku. Panicznie boję się że to rak.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z dużym prawdopodobieństwem rozstrzygnie to badanie kolonoskopowe. Proszę sumiennie przygotować się do badania. Pozdrawiam.