Co może znaczyć mój wynik bHCG oraz ból brzucha w dolnej części?

Witam mój wynik z bety wyszedł < 2,0 mIU/ml, @ miałam normalnie. Bolał mnie dół brzucha, teraz boli krzyż. Co się dzieje?

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik wyklucza ciążę. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i w razie konieczności rozszerzenia diagnostyki. Pani dolegliwości mogą wynikać np. z zakażenia układu moczowego.