Co może znaczyć moje osłabienie po ciąży?

Witam mam 28lat 5 miesiecy temu urodzilam corke od 4 miesiecy zle sie czuje pierw zachorowalam na grype i zrobilam wszystkie badania niby jestem zdrowa nic mi nie dolega a ja nadal zle sie czuje nie mam na nic sil jestem spiaca krwci mo sie w glowie przechodzi prad przez cale cialo i drentwieje gardlo nic niw moge mowic. Mam lek ze umre co mi dolega. Prosze o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się psychiatrą, aby wykluczyć psychogenne tło tych dolegliwości. Pozdrawiam.