Co może znaczyć niespokojny sen u dziecka?

Witam. Moja 14 miesięczna corka bardzo nie spokojnie śpi. Zasypia okolo 21 po butli pospi godzine spokojnie i zaczyna sie koszmar. Budzi sie z płaczem co 20-30 minut trzeba ja bujac to wtedy zaśnie i za chwile znow to samo. Ogólnie podczas calego smu sie strasznie wierci. W dzien śpi okolo godziny. W nocy zdarza sie tez ze obudzi sie i chociaz jest śpiąca to przez dwie trzy godziny nie chce zasnac tylko chodzi po domu. Co robic. ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać który zbada dziecko i albo postawi diagnozę, albo pokieruje do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam.