Co może znaczyć opóźnienie okresu o 3 dni?

Witam, ostatnio uprawialam seks po raz pierwszy z moim chłopakiem. Bylam dzien po owulacji, najpierw uprawialismy seks oralny, po tym mój chłopak umył dokladnie członka i ręce ciepłą wodą i mydłem. Ja tak samo umylam rece. Po jakims czasie przeszlismy do seksu, chlopak zalozył gumke. Nie pękla, nie ześlizgnęła się, nie doszedl we mnie. Po tym wszystkim rowniez umylismy dokladnie reke i chlopak robil mi palcowke. Czy jest możliwość zajscia w ciążę? Okres spóznia mi sie 3 dni. Dodam, że bywa tak ze mi się spóźnia, bralam ostatnio leki sterydowe, bylam chora oraz duzo sie stresuje. Nie wiem czy to ma wplyw na to ze okres sie spóźnia czy jednak coś mogło się stać. Bylismy naprawde ostrozni, jednak boje sie ze cos przeniósł na palcach, ale to malo mozliwe bo mył ręcę po każdym incydencie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Żadna metoda antykoncepcji nie cechuje się 100 procentową skutecznością. Radziłbym wykonać test ciążowy.