Co może znaczyć opuchlizna dłoni?

Witam, ostatnio ok 2 godzin byłam na spacerze było zimno i gdy wróciłam do domu to okropnie opuchly mi dłonie były tak twarde jakby miały zaraz eksplodowac. Chciałabym się dowiedzieć co może mi dolegac. Pozdrawiam Angelika

szanowna Pani Angeliko niestety nie jestem w stanie tego określić przez internet, proszę udać się do lekarza POZ