Co może znaczyć opuchlizna i swędzenie oka u córki?

Córka wczoraj miała czerwone oko w rogu górnej prawej powieki dzisiaj rano wstała i całe oko jest opuchnięte ale nie boli nie swędzi i nie piecze oraz nie trze tego oczka córka ma 14miesiecy

Niestety, żeby ocenić tego rodzaju zmiany trzeba je dokładnie obejrzeć. Nie wykluczone jest podłoże infekcyjne. Proponuję wizytę u pediatry. Pozdrawiam.