Co może znaczyć opuchlizna po przewróceniu się na rękę?

Dzień dobry, wczoraj mój tata przewrócił się na rowerze, upadł na rękę która miał,, potluczona " wczoraj upochlizna zrobiła się na przedramieniu i ręce dziś już przechodzi na ramię. Jest bardzo opuchnieta. Proszę o radę. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest konsultacja chirurgiczna. Sugeruję udać się na SOR w celu zbadania i wykonania niezbędnej diagnostyki.