Co może znaczyć plamienie z pochwy i wydzielina z obu sutków?

Witam mam 30 lat i jestem mama 2 dzieci w wieku 5 i 1,5 roku. Mam problem mianowicie 2 tygodnie po miesiaczce zauważyłam plamienie z pochwy które utrzymuje się już 7 dni jest podbarwione krwią do tego dziś zauwazylam rowniez mleczna wydzieline z obu skutków. Czy mam się obawiać?

W takiej sytuacji najlepiej udać się do lekarza ginekologa celem badania i ewentualnej dalszej diagnostyki. Pozdrawiam.