Co może znaczyć podwyższone PDW?

Dzień dobry. Piszę z takim pytaniem.Wczoraj robiłam morfologię krwi.Badania wykazały,że mam podwyższone PDW - 60.4, reszta jest w porządku. Co to może znaczyć? Czy to coś poważnego? Bardzo proszę o odpowiedź

Podwyższony wskaźnik PDW w sytuacji, gdy pozostałe wyniki są prawidłowe, nie ma żadnego znaczenia klinicznego i nie powinien stanowić powodów do niepokoju. Jest to parament pomocniczy w diagnostyce zaburzeń płytek gdy inne parametry płytek krwi są nieprawidłowe.