Co może znaczyć powiększanie się guza nadnercza?

witam ,cztery lata temu wykryto u mnie guza nadnercza po badaniach na oddziale endokrynologi stwierdzono ze guz nie jest zlosliwy i tylko go obserwowac ,wszystko bylo okej do dzis guz urusl mial 26x19 ,a teraz 33x27 ,strasznie sie boje co teraz bedzie i jaka jest przyczyna tego ,dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Zmiana uległa niewielkiemu powiększeniu, gruczolaki mogą rosnąć, ale jest to w dalszym ciągu mały guz (wskazaniem do usunięcia zmiany są wymiary powyżej 5cm). Oczywiście z wynikami musi się Pani udać do lekarza prowadzącego, ale najpewniej nie ma powodu do niepokoju.