Co może znaczyć puchnięcie nogi wokół lewej kostki?

Witam. Mam 26 lat i problem tylk9 nie wiem. Do jakiego lekarza powinnam. Sie udac Otoz. Problem. To puchniecie nogi lewej wokol. Kostki z dnia na dzien puchnie trwa kilka dni i wraca do normy. W le ie dodatkowo. Puchnie mi lydka i ogolnie opuchlizna jest wieksza niz teraz w ikresie zimowym

Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza rodzinnego, należy wykluczyć niewydolność żylną