Co może znaczyć rwący ból skóry po prawej stronie pępka w ciąży?

Jestem w 32 tyg.ciąży od 4 dni mam taki rwacy ból skóry po prawej stronie pępka podczas chodzenia, czuje jakby skóra miala mi sie rozerwać tak jest naciągnieta. Jak siedze lub leżę to jest wszystko ok. Na wizycie lekarz stwierdzil ze nic sie nie dzieje-wszystko jest w normie. Prosze o info co to moze być? Jaka moze byc przyczyna?

Szanowna Pani, jeżeli lekarz po badaniu nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do obaw