Co. może znaczyć silne, naprzemienne kłucie pod żebrami?

Witam.Od wczoraj czuję silne , naprzemienne kłucie pod żebrami po obu bokach na wysokości mostka. Towarzyszy temu napływ gorąca w klatce piersiowej i osłabienie. Chwilami mam ochotę zwymiotować i robi mi się duszno . Kłucie praktycznie nie ustępuje. Czy to coś poważnego?Pozdrawiam

Szanowny Panie, podejrzewam infekcję. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Serdecznie pozdrawiam