Co może znaczyć swędzenie, ból i pieczenie odbytu?

Witam, Proszę o pomoc od ponad tygodnia mam silne swędzenie ból i pieczenie odbytu a do tego dziś zauważylem powiekszony węzeł chłonny w dole pachwiny . Podejrzewam hemoroidy . Stosowalem nasiadówkę z kory debu oraz maść Procto Glyvenol ale bez rezultatu tylko krótkotrwała ulga . Odczuwam silne pieczenie podczas siedzenia ulgę przynosi chodzenie. Mam za sobą kilka nie przespanych już nocy . Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję

Niestety pomimo dokładnego opisu dolegliwości potrzebna będzie wizyta u lekarza, który będzie mógł Pana zbadać, wdrożyć ewentualną diagnostykę i zalecić leczenie. Proponuję w pierwszej kolejności kontrolę u lekarza POZ. Pozdrawiam.