Co może znaczyć szum w uszach,kołatanie serca i zawroty głowy?

Dzień dobry, Od kilkunastu dni słyszę w obu uszach szum. Jest to pulsujący szum (słychać przepływ krwi) nasilający się po jedzeniu oraz wieczorem i w nocy. Dodatkowo odczuwam mocne pulsowanie w nadbrzuszu, kołatanie serca i częste zawroty głowy. Strasznie mnie to męczy. Mężczyzna 33 lata

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza rodzinnego, należy wykonać podstawowe badania wraz z pomiarem ciśnienia tętniczego