Co może znaczyć ta plamka na łopatce?

Dzień dobry, Wczoraj zauważyłam na łopatce brązową plamke o średnicy 7 mm w środku jest kilka uwypuklonych czarnych kropeczek, co to może być?

Lek. Agnieszka Snarska Drygalska

Szanowna Pani na podstawie opisu nie ma możliwości postawienia rozpoznania , konieczna jest konsultacja dermatologiczna i badanie dermatoskopem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl