Co może znaczyć taka narośl na lewym jądrze?
Witam.. mam 18 lat.. na lewym jądrze mam tak jakby galaretowatą narośl. Jest przyczepiona do górnej czesci jadra tzn. nie da się jej przemieścić. Gdy leżę nie jest wyczuwalna natomiast dopiero w pozycji stojącej powiększa się i jest o wiele większa niz prawe najadrze. Nie boli ani nie zniekształca moszny. Byłem z tym u urologa i badanie usg wykazało że wszystko jest okej. Powiedział że mogą to być żylaczki bądź dobrze rozbudowane najądrze. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to powód do niepokoju i czy może to zagrażać płodności ?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, jeśli urolog nie stwierdził nieprawidłowości to proszę się nie martwić