Co może znaczyć taka powiększająca się plamka?

Kilka miesiecy temu na ciele zauważyłem "plamke"-ok 5 cm, czerwona otoczka, w środku normalny kolor skóry. Wydaje mi się, że to się powiększa, ale w wolnym tempie. Nie boli. Co to może być? Nie mogę skonsultować sie z lekarzem ponieważ jestem za granicą.

Szanowny Panie, bez badania nie jestem w stanie tego stwierdzić. Za granicą też są lekarze do których może się Pan udać