Co może znaczyć taka wysypka w ciąży?

Witam! Jestem w 27 tygodniu ciąży. Od dwóch dni strasznie swędzą mnie dłonie ( między palcami) oraz stopy ( od wewnętrznej strony oraz palce). Do tego w swędzących miejscach pojawiła się bardzo drobna wysypka oraz kilka pojedynczych pęcherzyków wypełnionych bezbarwnym płynem. Robiłam w zeszłym tygodniu próby wątrobowe - ALT, AST, Bilirubina,Fotosfaza zasadowa - wyniki są w normie zostały skonsultowane z ginekologiem prowadzącym. Nie jestem alergiczką, nigdy nie miałam na nic uczulenia. Zatem co to może być?? Nie ukrywam, że ze względu na ciążę bardzo mnie to martwi...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym to kontrolować i nie wdrażać intensywnego leczenia. Jeśli zmiany bedą się utrzymywać to proszę skonsultować się z dermatologiem.