Co może znaczyć taka zmiana u mamy?
Witam, moja mama jest 3 miesiące po histerektomii całkowitej. Miała nowotwór trzonu macicy G1 lekarze mówią, że bez nacieków i bez przerzutów. Dzisiaj była na badaniu tomografii komputerowej w której wykryto jakąś zmianę 3.5 cm w loży pooperacyjnej ale lekarz nie wie co to może być. 4 lipca będzie miała rezonans magnetyczny. Co to może być? Co tam się dzieje? Proszę bardzo o jakąś podpowiedź.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie jestem w stanie stwierdzić czym może być zmiana