Co może znaczyć taka zmiana u mamy?

Witam, moja mama jest 3 miesiące po histerektomii całkowitej. Miała nowotwór trzonu macicy G1 lekarze mówią, że bez nacieków i bez przerzutów. Dzisiaj była na badaniu tomografii komputerowej w której wykryto jakąś zmianę 3.5 cm w loży pooperacyjnej ale lekarz nie wie co to może być. 4 lipca będzie miała rezonans magnetyczny. Co to może być? Co tam się dzieje? Proszę bardzo o jakąś podpowiedź.

Szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie jestem w stanie stwierdzić czym może być zmiana