Co może znaczyć taki ból pod kolanem u mamy?

Witam , mam pytanie moja mama zmaga się z bólem pod kolanem z tylu . Boli ja podczas chodzenia, promieniuje do łydki, ciężko jej prostować i zginąć kolano . Ma dosyć dużo żylaków i pracuje fizycznie dużo kuca . Mogę ma delikatnie grubsza . Co to może być ?

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie tego stwierdzić. Być może są to zmiany zwyrodnieniowe lub zapalne w obrębie kolana. Proponuję wizytę u ortopedy