Co może znaczyć taki wynik badania węzła chłonne?

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Mam niestety tylko ogólniki, które wyszły w badaniu mojego brata a niestety mieszkam za granicą i nie mam możliwości dowiedzenia się czegoś więcej. Mianowicie miał pobrany cały węzeł chlonny szyi i wynik pobranej tkanki jest następujący : węzeł chlonny o częściowo zatartej budowie z cechami procesu rozrostowego. Dodam, że wyniki krwi ma bardzo dobre i żadne inne węzły nie są powiększone

Szanowny Panie, wynik może sugerować chorobę nowotworową aczkolwiek na podstawie samego opisu nie jestem w stanie się konkretniej wypowiedzieć