Co może znaczyć taki wzrost limfocytów w rozmazie?

Witam serdecznie! odebrałam dziś wyniki krwi z rozmazem. Jestem kobietą, mam 26 lat.Praktycznie wszystko wyszło dobrze, hemoglobina 13,2, hematokryt 42, ob9, crp 0, 09 Martwi mnie bardzo jednak rozmaz krwi : Granulocyty segmentowane 55 Gran. kwasochłonne 1 Gran. zasadochłonne 3 (!) Limfocyty 41 Bardzo proszę o odpowiedź - co może znaczyć taki wzrost w rozmazie? Dodam że mam objawy: bóle kości, nóg.

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki nie są niepokojące i nie powinny mieć związku z pani dolegliwościami. Diagnostyka dolegliwości bólowych kości obejmuje m.in. badanie: CPK, AST, ALT, ALP, stężenie wapnia, fosforu i wit.D3.