Co może znaczyć takie dziwne uczucie w karku?

Miałam dziś uczucie jakby od karku wzdłuż głowy poraził mnie prąd. Później mi się tak w niej zakręciło. Co to może być? Dodam że dziś źle spalam i boki mnie kark i łopatka czy to może być od tego???

witam, tak może być od tego aczkolwiek jeśli taka sytuacja się powtórzy to należy udać się do neurologa