Co może znaczyć takie oddawanie moczu i ból z tyłu pleców po lewej stronie?

Witam często siusiam ale po trochu i mam ból z tyłu pleców po lewej stronie. Jak robię głęboki wdech to bardzo boli. Co to może być? A i mam podwyższony trochę cukier.

Witam proszę podać więcej informacji. Od kiedy boli, jak często/długo w ciągu dnia, jak często oddaje Pani mocz, trochę podwyższony cukier to znaczy ile?