Co może znaczyć utrata wzroku u mojej mamy o zakraplaniu oczu?

szanowny panie doktorze , mama moja ma 92 lata , byłem z nią u okulisty chciała jedynie okulary , mama moja widziała na odległość 4 m , ale jak to starszy człowiek , chciała okulary a ten zakropił jej oczy , nie wiadomo czym i matula straciła wzrok całkiem. Słysze jak płacze po nocach . Jest członkiem AK . przeszła wojnę . Teraz u schyłku życia tak ją okaleczył :( co zrobić , jest jakaś pomoc, nie mogę przesłuchać tego płaczu.

Szanowny Panie, proszę udać się z mamą do okulisty, ja z poziomu portalu nie potrafię pomóc. Krople porażające akomodację nie powodują utraty wzroku